Çağla Kubat Windsurf Akademi

Mühendislik okuduğu yıllarda tanıştığı windsurf sporu, Çağla’nın kısa sürede en büyük tutkusu haline gelmiş ve ona hep ilham kaynağı olmuştur. Türkiye, onu yer aldığı dizi ve tv programlarıyla tanımış olsa da, o Türkiye ve dünyada önemli başarılara imza atmış bir sporcudur. Şimdi ise daha çok insanın bu spora gönül vermesini sağlamak, deneyimlerini gençlere aktarmak arzusundadır. CKWA kişilere sağlıklı yaşamanın sırlarını aşılamak, ülkemizin bize sağladığı eşsiz doğal güzelliklerinin keyfini çıkarmak ve onun bu spora olan tutkusunu sizlerle paylaşmak amacıyla kurulmuştur.

Çağla Kubat Windsurf Academy, windsurf sporunu hızlı, kolay ve güvenilir, şekilde öğrenebileceğiniz muhteşem Alaçatı Körfezinin en ideal yeri olan Orsa tarafında bulunmaktadır. Okulumuzdaki üst düzey eğitim ve sıcak ortam, doğal güzellikler ile birleşince windsurf öğrenmek çok kolay, güvenli aynı zamanda da eğlenceli olacaktır. Bırakın size hayatınız boyunca keyifle yapabileceğiniz bu sporu öğretelim. 2011 Mayıs Ayı sonunda açılan okulumuzun sizlerle birlikte suda ve karada keyfini çıkarmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.

Academy’de acemiler, orta seviye, ileri seviye ve hatta profesyoneller için bile eğitim sağlanabilmektir. Okulumuzun en önemli amaçlarından biri windsurf sporunu olabildiğince çok kişiyle tanıştırabilmek ve genç-yaşlı farketmeksizin, bu dinamik, sağlık dolu sporu tüm hayatları boyunca keyifle yapabilmeleri için gerekli olan becerileri aşılamaktır. Amacımız hem suda hemde Alaçatı koyuna nazır okulumuzda olabildiğince keyifli vakit geçirebilmektir. Alaçatı’nın bize verdiği doğal güzelliklerinin keyfini çıkarırken, sağladığımız dengeli aktivite programı ile sizlere sağlıklı ve atletik deneyimler sunacağız.